Nastřelování náušnic

cena nastřelení včetně náušnic (pár) 600,- 

Nastřelování náušnic je z technologie propíchnutí uší pomocí nastřelovací pistole, která ucho rychle a bezbolestně propíchne a zároveň nasadí náušnici a uzavře ji. Nastřelení je rychlé a takřka bezbolestné, po předchozí dezinfekci pokožky. Je tedy naprosto ideální pro děti, ale samozřejmě i pro dospělé. Dírka pro náušnici je dokonale rovná (proti píchání kanylou či jehlou) a nekrvácí.

K nastřelování se používají náušničky, které jsou vyrobeny z chirurgické oceli nebo ze speciálního kovu, potaženy 24 karátovým zlatem - žlutý kov nebo palladiem - bílý kov. Splňují všechny potřebné hygienické požadavky. Balení náušnic je sterilní a při jejich správné aplikaci nedojde k žádnému kontaktu s rukou osoby, která náušnice nastřeluje. Žádné z náušnic neobsahují zdraví škodlivé látky. Jsou testovány  státní zkušebnou a je na ně vystaveno Prohlášení o shodě.

Náušnice nastřeluje  personál s osvědčením k porušování kontinuity lidské kůže a mnohaletými zkušenostmi. U kojenců je vhodné nastřelení kdykoliv po předchozí konzultaci.

 

Kosmetika

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

různé cenové relace

poukázka.JPG

Salon Yvette -

Iveta Benč Říhová

Dolní náměstí 26
39601 Humpolec

Telefon: +420 565 536 444

www.yvettesalon.cz
yvettecosmetics@seznam.cz

13. 7. Markéta

Zítra: Karolína

Věrnostní karta

Návštěvnost stránek

103305
Salon Yvette